Gezelschapsdierenarts (m/v) Lelystad

Voor onze kliniek in Lelystad zijn wij op zoek naar een leuke, gezellige collega. Wil je je jezelf graag verder ontwikkelen in een dynamische organisatie? Dan is dit echt iets voor jou!

Voor onze gezelschapsdierenpraktijk zijn wij per direct op zoek naar een dierenarts om ons team te versterken voor 24-32 uur. Geen weekenddienst.                            

Wat bieden wij?

Dierenkliniek Jol is een moderne, goed geoutilleerde kliniek, gevestigd aan Jol 11-26 in Lelystad. Wij bieden kwalitatieve diergeneeskundige zorg voor gezelschapsdieren zoals honden, katten, konijnen, knaagdieren en vogels.

Vakinhoudelijke kennis en de beste technologie is voor de dierenkliniek vanzelfsprekend en de kliniek kenmerkt zich tevens door haar liefde voor het individuele dier en oprechte betrokkenheid bij de baas. De praktijk is goed geoutilleerd met aparte operatiekamer met gasnarcose, aparte gebit behandelruimte, laboratorium met uitgebreide mogelijkheden voor bloed-, urine- en ontlastingsonderzoek,  digitale röntgen en echo.

Ons team bestaat uit  4 dierenartsen, 4 paraveterinairen en een dierenartsassistente. De praktijk is laagdrempelig en toegankelijk.  We hebben een fijn team met goede werksfeer. Wij zijn onderdeel van IVC Evidensia Nederland en hierdoor zijn de mogelijkheden tot nascholing en verdere ontwikkeling zeer uitgebreid.

Meer weten? kijk op onze website: www.dierenkliniekjol.nl

Arbeidsvoorwaarden

De salariëring is afhankelijk van werkervaring, de pensioenpremie wordt voor 2/3 deel door de werkgever betaald en er is veel aandacht voor persoonlijke en veterinaire ontwikkeling in de vorm van nascholings- en doorgroeimogelijkheden.

Lijkt het je wat om ons team te komen versterken? Stuur dan je motivatiebrief met CV naar info@dierenkliniekjol.nl t.a.v. Birgit Caminada en Angelique Lindhout

Reageert meestal binnen 3 dagen

Of ken je iemand die perfect zou passen? Laat het hem of haar weten!

Vacatures

Dierenkliniek Jol

Jol 11 26
8243 ED Lelystad Routebeschrijving 0320 213 156 View page

Samen beter, dicht bij de klant

Werkt u al bij IVC Evidensia Nederland?

Laten we samen werven en uw volgende collega vinden.

email
@evidensia.nl
  • Annelies Bothoff
  • Anne van der Veen
  • Chantal Kooyman
  • Christine van Empel
  • Esther Groenewegen
  • Jan Lievaart
  • Judy Boere
Teamtailor

Traceersysteem aanvrager door Teamtailor