Medewerker Debiteurenbeheer - Vleuten

Je bent goed in het debiteurenbeheer en zorgt ervoor dat het administratieve proces goed verloopt. De telefoon pakken vindt je geen probleem! Onze afdeling bestaat voornamelijk uit jonge mensen.

 

De Evidensia groep is onderdeel van de IVC Group en is hiermee de grootste dierenartsgroep in Europa. Met ruim 1.300 praktijken in 11 landen is er veel kennis en ervaring aanwezig. Wij geloven in lokaal ondernemerschap per praktijk, per regio en per land. Het hoofdkantoor van Evidensia Nederland is gevestigd in Vleuten. Voor ons hoofdkantoor zijn wij op zoek naar:

Medewerker debiteurenadministratie

(32 tot 40 uur per week – Vleuten)

Wat ga je doen?

Samen met een enthousiast team van 25 collega’s ben je verantwoordelijk voor de crediteuren- en debiteuren administratie binnen Evidensia, je support de centrale organisatie en onze 280 dierenklinieken in Nederland. Daarnaast ben je samen met jouw collega’s het eerste aanspreekpunt voor de klinieken en leveranciers voor vragen op financieel vlak.

Je bent actief op het gebied van debiteurenadministratie, controleert de administratieve boekingen en zorgt ervoor dat het administratieve proces goed verloopt. Je beantwoordt klantgericht financieel administratieve vragen van onze klinieken en je bent actief in meerdere administratieve projecten!

 Wat vragen wij?

 • Afgeronde MBO 4 opleiding met minimaal 2 jaar relevante werkervaring of een HBO opleiding (bij voorkeur financieel of administratief)
 • Je werkt accuraat en je geniet ervan om veel werk te verzetten
 • Werkt graag in een dynamische en complexe omgeving
 • Hands-on mentaliteit met probleemoplossend vermogen en een proactieve houding
 • Je organiseert jouw werk goed en nauwkeurig en voelt je betrokken

Wat bieden wij?

Bij Evidensia geloven we in Samen Beter. Onze waarden maken onze groep een plezierige plek om te werken, waar wij ontwikkeling stimuleren. Wij bieden een uitdagende administratieve functie in een jong, sterk groeiend bedrijf met een marktconform salaris, korting op onze eigen producten en een budget voor persoonlijke ontwikkeling.

Ben je enthousiast en pas je goed bij een innovatieve en ambitieuze organisatie?

Dan drinken we graag een kop koffie met je! Stuur je CV en motivatie naar ons op door op de sollicitatiebutton te klikken, dan kunnen we contact met je opnemen voor het maken van een afspraak. Heb je vragen over de vacature, neem contact op met Thijs Sanders op telefoonnummer 06-29178359. De sluitingsdatum van de vacature is 1 september.

 

Reageert meestal binnen 2 weken

Of ken je iemand die perfect zou passen? Laat het hem of haar weten!

Vleuten

Wilhelminalaan 6
3451 HJ Utrecht Routebeschrijving recruitment@evidensia.nl View page

Samen beter, dicht bij de klant

Werkt u al bij IVC Evidensia Nederland?

Laten we samen werven en uw volgende collega vinden.

email
@evidensia.nl
 • Annelies Bothoff
 • Anne van der Veen
 • Chantal Kooyman
 • Christine van Empel
 • Esther Groenewegen
 • Jan Lievaart
 • Judy Boere
 • Tessy Ernst
Teamtailor

Traceersysteem aanvrager door Teamtailor